زمان بندی ارسال مطلب
  • hossein09
  • زمان ارسال: 10 بهمن 1398, 16:54
  • سیستم دیتالایف انجین
سلام خدمت مدیران وبسایت
ببخشید میخواستم بپرسم دیتالایف این گزینه رو داره که چند مطلب آماده کنیم و مثلا برای تاریخ و ساعت 2 روز بعد ارسال بشن؟
اگر واقعا این گزینه رو داره لطفا بگید ممنون میشم
پاسخ ها ( پاسخ های ارسال شده : 4 )
توسطEh3an
سلام بله دیتالایف این قابلیت رو به صورت پیشفرض داره و اگر تنظیمات سیستم رو تغییر نداده باشین میتونین هنگام ارسال خبر تاریخ و ساعت آینده رو انتخاب و خبر رو انتشار بدید.
توسطhossein09
نقل قول: Eh3an
سلام بله دیتالایف این قابلیت رو به صورت پیشفرض داره و اگر تنظیمات سیستم رو تغییر نداده باشین میتونین هنگام ارسال خبر تاریخ و ساعت آینده رو انتخاب و خبر رو انتشار بدید.

سلام اقا احسان . ممنونم
اگه لطف کنید بگید منظور شما دقیقا از تنظیمات سیستم . کدام قسمت اون هست؟
قسمت اخبار یا دیتابیس ؟ یا .... ؟
اگه اشتباه نکنم بخش های ( فعال بودن ذخیره گاه ) و ( فعال بودن کمپرسور Gzip ) رو فعال کنیم دیگه این مورد کار نمیکنه؟
از این لینک هم میبینم  Gzip
https://varvy.com/tools/gzip/ برای سایت بنده فعاله

حقیقتا بخوام بگم من یکبار فقط تونستم از این قابلیت زمان بندی مطلب استفاده و فکر میکنم بخش کمپرسور و  ... فعال کردم این گزینه کار دیگه کار نکرد!

من چندین بار دارم امتحان میکنم اما نمیشه expressionless 

اگر محبت کنید دقیق بگید کدام گزینه ها باید مثلا خاموش یا روشن باشن که این مسعله کار کنه
توسطEh3an
سلام ببخشید من دیر جوابتون رو میدم
موضوع ارسال در اینده با ( فعال بودن ذخیره گاه ) و ( فعال بودن کمپرسور Gzip ) منافاتی نداره
تو تنظیمات سیستم، بخش اخبار، پشتیبانی از اخباری که تاریخ آینده رو دارن باید فعال باشه
توسطhossein09
نقل قول: Eh3an
سلام ببخشید من دیر جوابتون رو میدم
موضوع ارسال در اینده با ( فعال بودن ذخیره گاه ) و ( فعال بودن کمپرسور Gzip ) منافاتی نداره
تو تنظیمات سیستم، بخش اخبار، پشتیبانی از اخباری که تاریخ آینده رو دارن باید فعال باشه

سلام اقا احسان ممنون خواهش میکنم
تمام این کارارو انجام دادم اگه منظورتون این گزینه هست :
http://s6.picofile.com/file/8387259576/1.PNG

درست نشد .
ارسال پاسخ به زمان بندی ارسال مطلب
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

آمار انجمن

تعداد مباحث تایید شده : 126 ، تعداد پاسخ ها : 271
آخرین ارسالی در تاریخ 1399/01/16 01:11 با عنوان تغییر زبان سایت با استفاده از ترنسلیت گوگل ارسال شده است.
مجموع ارسال های انجمن : 127
از مجموع 127 ارسال در انجمن تعداد 126 پست تایید شده است.
تعداد 1 پست در انتظار تایید تیم مدیریتی قرار دارد.
در 126 پست ارسال شده، تعداد 271 پاسخ ارسال شده است.