تگ دکمه لایک دیتالایف
  • amiresh
  • زمان ارسال: 16 مرداد 1398, 23:52
  • ماژول ها و هک ها
با سلام به همه اساتید

ما تو پست سایت هامون نیاز به لایک مطالب داریم ... تکرار میکنم لایک ... امتیاز دهی ستاره ای نه ...

از تنظیمات > اخبار > نوع امتیازدهی را روی "فقط like " تنظیم کردیم ... حالا با نمایش تگ {*rating} فقط تعداد رو که صفر هستش نمایش میده .

سوالم اینجاست که با آپدیت دیتالایف به نسخه های بالا احتمالا هک یا ماژل لایک و دیس لایک و دوست داشتن و دوست نداشتن بصورت پیش فرض روی دیتالایف 13 به بالا اعمال شده ؟؟؟؟

اگه اعمال شده تگ دستوری برای فراخوانی دکمه لایک چیست ؟
اگه اعمال نشده ماژول سازگار با دیتالایف +13 را کی منتشر میکنید

و در نهایت یه پیشنهاد دارم که همه تگ های دیتالایف از نسخه های اولیه تا آخرین نسخه در کتابی با عنوان " راهنمای قالب نویسی " ارائه دهید. و یا در صفحه ای از همیار دیتالایف تگ ها را طبق نیاز دسته بندی و به نمایش بگذارید.
پاسخ ها ( پاسخ های ارسال شده : 1 )
توسطEh3an
سلام
در مورد لایک و دیسلایک در نسخه های ۱۳+ ما ۴ نوع لایک داریم که هر ۴ نوع نحوه ی فراخوانی در قالب Default فراخوانی شده است. میتونین با ویرایش فایل shortstory.tpl یا fulstory.tpl نحوه ی فراخوانی رو به دست بیارید.
در مورد پیشنهادتون هم در حال تهیه فیلم ویدیویی آموزش دیتالایف هستم متاسفانه وقت یاری نمیکنه تا تکمیلش کنم.
ارسال پاسخ به تگ دکمه لایک دیتالایف
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

آمار انجمن

تعداد مباحث تایید شده : 111 ، تعداد پاسخ ها : 243
آخرین ارسالی در تاریخ 1398/06/27 00:11 با عنوان دیتالایف انجین نسخه ۱۳.۳ ارسال شده است.
مجموع ارسال های انجمن : 112
از مجموع 112 ارسال در انجمن تعداد 111 پست تایید شده است.
تعداد 1 پست در انتظار تایید تیم مدیریتی قرار دارد.
در 111 پست ارسال شده، تعداد 243 پاسخ ارسال شده است.